Koszyk: 0 produktów

Wyszukaj po:

Strefa wiedzy

/files/photo/woda.jpg
Woda

Polecamy film "Woda - wielka tajemnica". Przeds...

Porady

UMÓW WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!

Polska:
Rzeszów +48 790 743 700
Szczecin: +48 505 143 408

Bielsko - Biała:   +48 668 207 285
Wadowice:  +48 668 271 192
Ustka: +48 736 015 146
Warszawa, Garwolin +48 502 615 333
Kamienna Góra i okolice +48 697 810 545


Wielka Brytania:

London / Hatfield / Luton  tel +44 7902 904 149 lub +44 772 4747 878  
www.drogadozdrowia.co.uk, info@drogadozdrowia.co.uk

Cambridge : 0 7988 624 403

Cardiff : 0 7809 726 843

London / Luton / St. Albans  :  07375984076
 www.biorezonans.co.uk ,  info@biorezonans.co.uk 


Holandia :
+31 624 270488


"SENSITIV IMAGO" - DIAGNOZA WYPRZEDZAJĄCA
CHOROBĘ
Uwolnimy Państwa od uciążliwych, kosztownych badań - po przeprowadzeniu trwającego tylko 1 godzinę badania, otrzymacie Państwo pełne i dokładne informacje o stanie energetycznym własnego organizmu czyli w języku potocznym o stanie zdrowia całego organizmu a nawet informację o skłonnościach własnego organizmu do pewnych stanów, które w pewnych sytuacjach jak nadmierny stres i osłabienie mogą doprowadzić do tego co potocznie nazywa się chorobą.
KOMPLEKSOWE BADANIE STANU ZDROWIA

Diagnostyka na miarę XXI wieku


W starożytnych Chinach za najlepszego lekarza uważano takiego, który nie miał chorych pacjentów. W przeciwieństwie do obecnego systemu medycyny, głównym zadaniem medyka było wówczas zapobieganie chorobie, a nie jej leczenie.

Pierwsze sygnały
Nasz organizm z natury wyposażony jest w doskonałe systemy alarmowe. Każdy ból czy gorączka to znak, iż w organizmie zaczyna się dziać coś niedobrego. Działa to podobnie jak czerwona kontrolka w samochodzie, zmuszająca nas do zjechania z trasy i sprawdzenia nieprawidłowości. W przypadku własnego organizmu nie jesteśmy jednak tak ostrożni. Wyłączamy kontrolkę pigułką przeciwbólową i mamy nadzieję że problem został usunięty. Niestety rozwiązanie takie z reguły kończy się poważna awarią. Rozwój techniki medycznej zapewnił nam różnego typu aparaty diagnostyczne. Od zdjęć rentgenowskich po ultrasonografię i rezonans magnetyczny. Są mniej lub bardziej doskonałe, lecz wspólną ich cechą jest możliwość stwierdzenia zaistniałych w organizmie zmian i patologii. Czy technika może jednak pójść krok dalej i stwierdzić zmiany chorobowe które dopiero zaczynają się tworzyć lub które zaistnieją w przyszłości? Okazuje się że tak.

Odpowiedzią jest
Aurum – Sensitiv

Aparat ten został skonstruowany w Instytucie Psychofizyki Stosowanej w Omsku dla potrzeb astronautów i wojska. Od kilku lat dostępny jest dla potrzeb reszty społeczeństwa. Badanie nim umożliwia uzyskanie pełnej informacji o zdrowiu
i najwcześniejszych sygnałach pojawienia się symptomów chorobowych - już na poziomie pojedynczych
komórek. Aparat wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. Badanie to może również ujawnić obecność patologicznych bakterii, wirusów, pasożytów, toksyn. Wykrywa alergie i określa konkretne substancje uczulające. Diagnozuje również genetyczne obciążenie i skłonność do pewnych schorzeń.

Badanie
Jest zupełnie bezinwazyjne i nie wpływa na strukturę wewnętrzną komórek. Pacjent ma założone słuchawki, przez które do organów wysyłane są fale o różnych częstotliwościach. Informacje o wszystkich wykrytych zaburzeniach zostają przekazane do aparatu interpretującego i przedstawione na wykresie. Dane porównywane są wówczas
z wzorcem zdrowej osoby danej płci i wieku. Po analizie wyników, konsultant dobiera najbardziej stosowne preparaty. Są one zawsze naturalne i głównym ich zadaniem jest wspomożenie organizmu w powrocie do równowagi i procesie samoleczenia.

Dla kogo?
Badaniu powinien poddać się każdy, komu zależy na utrzymaniu optymalnego zdrowia. Aparat jest idealnym rozwiązaniem dla tych którzy czują że coś jest nie tak, choć trudno określić co, gdyż proces chorobowy nie rozwinął się jeszcze na tyle, by wykryły to wyniki krwi czy USG. Dla tych którzy są chorzy, badanie określi zaawansowanie stanu i w naturalny sposób wesprze leczenie. Badaniu mogą też bezpiecznie poddać się dzieci, kobiety w ciąży i osoby starsze.

Klucz do pełnego zdrowia jest więc w naszych rękach.
Teraz tylko od nas zależy, czy podejmiemy wyzwanie.

 

NASZ SPECJALISTA

Ewa Skoczeń (Szczęsny) - analityk klinicysta
z ponad 25 letnim doświadczeniem,
specjalizująca się w medycynie naturalnej oraz kompleksowych badaniach stanu zdrowia.

nr tel. +48505143408

Kliknij tutaj aby obejrzeć wywiad
z Panią Ewą.